PROCES ORGANIZACJI PRACY

Nasz zespół składa się ze specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży, znających się na specyfice handlu międzynarodowego.

Pracujemy szybko i skutecznie, czemu służy przyjazna atmosfera. Opinie każdego członka zespołu są bardzo ważne, bo to one tworzą synergię proponowanych klientom rozwiązań.

Do potrzeb każdego z naszych klientów podchodzimy indywidualnie, opracowując najbardziej optymalne rozwiązania, spełniające jego oczekiwania.

Jak więc wygląda proces?


1. Otrzymujemy zapytanie od klienta. Nasz specjalista natychmiast zapoznaje się z zapytaniem i zaczyna je przetwarzać!
2. Dokonujemy wstępnej analizy zapytania, w której bierzemy pod uwagę wszystkie potrzeby klienta.
3. Sprawdzamy dostępność niezbędnego towaru w ofercie naszych stałych dostawców. Twoje zapytanie zostaje przekierowane do odpowiedniego dostawcy!
4. Przystępujemy do właściwej realizacji zamówienia w zależności od dostępności towaru

Jeżeli towar jest dostępny – przekierowujemy zamówienie bezpośrednio do dostawcy.

Jeżeli towar nie jest dostępny – Kontaktujemy się z producentem, nawiązujemy z nim współpracę i przekierowujemy zamówienie bezpośrednio do niego.

5. Sprawdzamy poprawność numerów katalogowych (co pozwala na uniknięcie pomyłki już na początkowym etapie zamówienia).
6. Sprawdzamy szczegóły zamówienia, warunki i metody płatności. Dbamy również, aby wszystkie Twoje wymagania zostały spełnione.
7. Przystępujemy do załatwienia wszystkich formalności. Podpisujemy umowę!
8. Przygotowujemy dokumenty i towary na eksport.
9. Dostarczamy towary z dołączonym zestawem dokumentów importowych/eksportowych.

Napisz do nas

Administratorem Twoich danych osobowych jest TRADE CONNECT GROUP sp. z o.o. (Pieniężnego 18B/204, 10-006 Olsztyn). Dane będą przetwarzane w celu wysyłania informacji handlowych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymania informacji zwrotnej. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.