Pośrednictwo handlowe

Jesteśmy ekspertami w zakresie pośrednictwa handlowego, działając na rynku nieprzerwanie od ponad 20 lat. Nasza firma pośredniczy w obrocie towarów między producentami a odbiorcami, znajdującymi się w różnych krajach. Stosując skuteczne i niezawodne rozwiązania, usprawniamy procesy importu i eksportu, bo wiemy, że od ich efektywności zależy biznesowe powodzenie wielu przedsiębiorców.

 

Przy poszukiwaniu dostawcy masz wiele pytań?

Podczas transportu towarów spotkałeś się z dużą ilością dokumentów?

Masz trudności ze znalezieniem wiarygodnego partnera biznesowego z dobrą ofertą finansową?

 

Wątpliwości oraz brak pewnych i konkretnych informacji, które są istotne przy wyborze dostawcy, stanowią często przeszkodę dla rozpoczęcia działalności na rynku międzynarodowym. Przy podejmowaniu decyzji dotyczących importu bądź eksportu towarów ważne jest, by znaleźć rzetelnego i odpowiedzialnego partnera biznesowego. Dzięki jego wiedzy i praktyce można skutecznie i bezpiecznie rozszerzać działalność, poszerzając tym samym ofertę swoich usług, zyskując niezbędną wiedzę i eliminując wszelkie wątpliwości.

MY jesteśmy partnerem, który potrafi sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Rozwiązujemy wszelkie problemy za pomocą szybkich i sprawdzonych metod i realizujemy powierzone nam zadania z dbałością o ich efektywność.

W JAKI SPOSÓB?

  • Z chęcią wykorzystujemy całą naszą wiedzę dotyczącą funkcjonowania rynków zagranicznych w przypadku eksportu i importu. Równie chętnie dzielimy się naszym doświadczeniem!
  • Jesteśmy dostępni 24/7 – oferujemy wsparcie, rozwiązania problemów oraz rzetelne i sprawdzone informacje.
  • Posiadamy rozwiniętą sieć wiarygodnych partnerów w zakresie dostaw towarów. Współpracujemy z nimi od dłuższego czasu i wiemy, że dostarczają oni wyłącznie towary wysokiej jakości.
  • Dokumenty są przetwarzane z dużą dokładnością przy ścisłym przestrzeganiu przepisów eksportowych i importowych.
  • Zajmujemy się kompleksowo organizacją procesów niezbędnych do certyfikacji dostarczanych produktów.
  • Pomagamy klientom w języku rosyjskim, angielskim oraz polskim!